دانلود آهنگ الکترونیک در سبک مختلف

تاریخ موسیقی الکترونیکیاز موسیقی dubstep گرفته تا disco ، آهنگ الکترونیک دسته گسترده ای از موسیقی مدرن است که شامل سبک های متنوعی است. در حالی که اکثر مردم از موسیقی الکترونیک به عنوان یک محصول از 21 فکر می کنم ST قرن، واقعیت این است که موسیقی الکترونیک بمدت تقریبا 50 سال بوده است.

از سینت سایزرهای معروف Moog از progressive rock گرفته تا سرودهای رانندگی Kraftwerk و Giorgio Moroder ، تاریخ موسیقی الکترونیک را از اوایل دهه 1970 گرفته تا سوپراستارهای dubstep ، trance و house امروز بخوانید و یاد بگیرید.

آیا شما با موسیقی الکترونیک تازه کار هستید؟ با ثبت نام در دوره دانلود آهنگ الکترونیک ، اصول ترنس ، خانه ، تکنو و موارد دیگر را بیاموزید . از MIDI تا حلقه ها ، این دوره جامع اصول چگونگی تولید موسیقی الکترونیکی را پوشش می دهد.

خاستگاه آهنگ الکترونیکی

به آهنگ الکترونیکی لپبیس دار اولیه فکر کنید و احتمالاً سرودهای دیسکو اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 را به تصویر می کشید. اگرچه موسیقی الکترونیکی تا اواسط دهه 1970 رواج پیدا نکرد ، اما هنرمندان از اوایل دهه 1960 از ابزارهای الکترونیکی استفاده می کردند.

گروههای موسیقی راک پیشرو مانند پینک فلوید ، ترکیب کننده نمادین Moog را به یکی از مهمترین جنبه های صدای آنها تبدیل کردند. گروه های موسیقی پاپ راک مانند بیتلز نیز شروع به ترکیب کیبورد و سینتی سایزر در برخی از آهنگ های آزمایشی خود کردند.

در همان زمان ، آهنگسازان از سازهای جدیدی مانند Theremin در کارهای خود ، به ویژه در صنعت فیلم استفاده می کردند. سینتی سایزر تجاری Moog ، که در اواسط دهه 1960 منتشر شد ، به عنوان اولین ساز نمادین موسیقی الکترونیکی شناخته می شود.

Synthpop and Disco: 1970s

چراغ های مهمانی توپ دیسکواگرچه در دهه 1960 از سازهای الکترونیکی برای ساخت آهنگ الکترونیک جوی  استفاده می شد ، اما تا دهه 1970 موسیقی الکترونیک وارد جریان اصلی نشد. گروههایی مانند Kraftwerk – یک گروه نمادین آلمان غربی – صدای الکترونیکی را به مخاطبان بیشتری معرفی کردند.

Kraftwerk که در دهه 1980 شکل گرفت ، ریتم رانندگی گروههایی مانند Led Zeppelin و Deep Purple را با صداهای آینده نگرانه سینتی سایزر و خواننده Moog جفت کرد. در دهه 1970 ، صدای جالب جدید آنها بر طیف گسترده ای از نوازندگان تأثیر گذاشت و پایه های صحنه موسیقی الکترونیک را ایجاد کرد.

هنگامی که کرافت ورک موسیقی الکترونیکی را وارد صحنه موسیقی دهه 1970 کرد ، هنرمندان دیگر خیلی زود این کار را دنبال کردند. جورجیو مورودر ، که اکنون به دلیل همکاری با Daft Punk مشهور است ، از ابزارهای الکترونیکی برای بهره گیری از روند رو به رشد موسیقی دیسکو استفاده کرد.

مورودر برای تولید آهنگ الکترونیکی ورزشی به مخاطبان جدید ، با تولید قطعاتی برای دونا سامر ، دیوید بووی و موارد دیگر ، با هنرمندان جریان اصلی همکاری کرد. استفاده وی از سینتی سایزر ، صدای الکترونیکی را به جریان اصلی موسیقی وارد کرد.

اگرچه موسیقی الکترونیکی در طول دهه 1970 محبوبیت بیشتری پیدا می کرد ، اما در اکثر قطعات الکترونیکی هنوز از ساختار پاپ یا راک اند رول استفاده می شد. تا دهه 1980 بود که synthpop ، رقص و ژانرهای دیگر به تنهایی ظهور می کردند.

آیا دوست دارید اصول ترکیب موسیقی را یاد بگیرید؟ برای یادگیری مهارتهای تئوری موسیقی که باعث شده نوآوران موسیقی الکترونیکی اولیه مانند جورجیو مورودر بسیار با استعداد و تأثیرگذار باشند ، در دوره Basic Concepts of Music ما ثبت نام کنید .

شاید برجسته ترین نمونه موسیقی الکترونیکی دهه 1970 مضمون فیلم Midnight Express است که توسط جورجیو مورودر به ثمر رسیده است. این آهنگ که به Chase معروف است ، به یکی از اولین آهنگهای الکترونیکی تبدیل شد که به رتبه 33 در Billboard Hot 100 رسیده است.

دوران سنت: دهه 1980

تاریخ موسیقی الکترونیکیبه synthpop فکر کنید و احتمالاً به دهه 1980 فکر خواهید کرد. دوران درخشش ، زرق و برق و زیاده روی زمان خوبی برای موسیقی الکترونیکی بود ، سبک های جدیدی مانند synthpop و house و همچنین فناوری جدیدی مانند MIDI ظهور کرد.

بسیاری از محبوب ترین سبک های موسیقی الکترونیکی امروزی ، مانند خانه و ترنس ، محصول موسیقی ترکیبی دهه 1980 هستند. صحنه کلوپ دهه 1980 سبک های شناخته شده موجی جدید ، پس از دیسکو و سینت پاپ را ایجاد کرد و موسیقی الکترونیکی را وارد جریان اصلی کرد.

گروههایی مانند A-ha ، Pet Shop Boys و Depeche Mode ساختار موسیقی راک را با صداهای جدید ساخته شده توسط MIDI ترکیب کردند. حتی گروه های هارد راک مانند The Sisters of Mercy با استفاده از جلوه های MIDI و دستگاه های درام ، موسیقی الکترونیکی را پذیرفتند و اشکال جدیدی از موسیقی مانند موج تیره و رقص جایگزین را ایجاد کردند.

link Download

source

 

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *